29 Temmuz 2014

Nerd Block Temmuz Kutu Açılımı

Herkese merhabalar!
Temmuz ayı başlarında YouTube'da izlediğim bir videoda karşılaştığım Nerd Block ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Nerd Block, içinde çeşitli çizgi roman karakterlerinin, çizgi film karakterlerinin vs. figürleri; dergiler; oyuncaklar; tişört bulunan bir kutu. Aylık gelen bir kutu olup her ay farklı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Benim çok hoşuma gitti. Sitelerine girdim, araştırdım. Kendilerine mail attım ve Türkiye'ye kargo olduğunu öğrendim. 4 çeşit kutu bulunuyor; Normal kutu, erkek çocuk kutusu, kız çocuk kutusu ve korku kutusu. Korku kutusuyla pek ilgilenmediğim için normal kutu aldım ve bu kutuyu açarken siz okurlara tanıtmak amacıyla bir video çektim. Videoya aşağıdan veya YouTube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Özellikle çocuk kutularını çocuğu olan okurlar alabilirler çünkü gözlemlediğim üzere verdiğiniz fiyatın karşılığını alıyorsunuz. Kesinlikle içinden çıkan ürünler fiyatınızı tamamlıyor hatta daha fazlası bile çıkabiliyor. Hele kargo işin içine girmese...
Nerd Block'ın kendi sitesine girip üye olabilir ve kutunuzu sipariş edebilirsiniz.
Standart ve korku kutusunun fiyatı $20, çocuk kutusunun fiyatı $14 olup; standart ve korku kutusu için kargo fiyatı $12.50, çocuk kutusu için kargo fiyatı $10'dır.
Herkese iyi günler dilerim!

Kutu açılım videom:


Hiç yorum yok: